Junior Linux System Administrator

Pending review

Location

Brno

Job type

fulltime/freelancer

Salary

25000

Job description

Zajímáte se o novinky z oblasti bezpečnostních produktů? Jste nadšenec do jejich vývoje? Dokážete pracovat samostatně a zároveň se stát platným členem týmu?
Pro náš start up-ový projekt, zaměřený na vývoj bezpečnostních řešení pro detekci podvodů v online bankovním prostředí, hledáme nové kolegy/ně na pozici System administrator.
Dejte nám o sobě vědět!

Náplň práce:
• administrace a správa IT systémů a aplikací
• řešení incidentů a požadavků uživatelů spojených s provozem aplikací
• scriptování a automatizace administračních úloh
• technická podpora internímu vývojovému týmu
• psaní dokumentace a reporting stavu serverů

Qualification / requirements

Požadované zkušenosti
• zkušenosti s instalací a správou Linux serverů (výhodou znalost RedHat/ CentOS)
• znalost skriptovacího jazyka Bash
• povědomí o fungování počítačových sítí na bázi TCP/IP, zejména protokolu HTTP
• zkušenost s Apache HTTPD, (Apache Tomcat výhodou)
• znalost databází SQL (PostgreSQL výhodou)
• samostatnost, spolehlivost, flexibilita
• zodpovědnost za rozhodování, samostatnost odolnost vůči stresu
• chuť studovat nové technologie a proaktivní přístup ke vzdělávání
• proklientský přístup a ochota pomáhat
• výborná ČJ / SJ, technická úroveň anglického jazyka

Our offer

Co nabízíme?
• účast na start up-ovém, ambiciózním bezpečnostním projektu
• prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
• stále se budete učit nové věci a přístupy
• u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
• dobré platové podmínky
• flexibilní pracovní dobu
• otevřené a přátelské prostředí

Additional info

V případě zájmu zašlete svůj životopis na: Jana.Bednarikova@cleverlance.com

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však na 2 roky od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Cleverlance Enterprise Solutions a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Company

Cleverlance Enterprise Solutions a.s.

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Send CV to the company

Reference: #315
Published: 2017-03-21
Location: Brno

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich