Tester webových aplikací

Pending review

Location

Brno, Czech Republic

Job type

fulltime/freelancer

Salary

35.000

Job description

Do našeho brněnského týmu, který se zabývá vývojem webových portálů a aplikací hledáme samostatného testera pro velké enterprise projekty.
Na této pozici budete nejen testovat, ale dostanete i příležitost uplatnit svůj širší potenciál a možnost přinášet své vlastní návrhy.
Budete součástí týmu, dodávajícího software pro atraktivního zákazníka s velkými nároky na kvalitu.

​Náplň práce:
•budete součástí SCRUM týmu převážně v roli testera
•testování webových aplikací
•kromě testování je nutné detailně pochopit celou funckionalitu testovaného produktu a být schopen na základě této znalosti revidovat a připomínkovat analytické dokumenty
•příležitostně přímá komunikace se zákazníkem
•psaní testovacích scénářů

Qualification / requirements

Požadované zkušenosti:

•​​2-3 roky praxe s aktivním testováním SW, výhodou je testování aplikací s webovým frontendem
•nutná základní znalost SQL. Z pohledu testovacích dat schopnost najít data v databázi, update dat, insert dat apod.
•nutná základní znalost prostředí Linux
•analytické myšlení
•ochota a schopnost komunikace se zákazníkem
•samostatnost a schopnost předávat informace do týmu
•výborná znalost ČJ/SJ
•angličtina minimálně na úrovni porozumění psaného textu

Výhodou může být
• znalost nástroje JIRA
•znalost principů automatizovaných testů
•znalost nástrojů Selenium a JMeter

Our offer

Co nabízíme?

•zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již 16 let
•prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
•stále se budete učit nové věci a přístupy
•u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
•přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům. Díky tomu, že realizujeme i nové projekty „na zelené louce", nejsme svázáni s historickými technologiemi a můžeme stavět na moderních technologiích a přístupech
•kvalitní HW i SW vybavení
•dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
•flexibilní pracovní dobu
•otevřené a přátelské prostředí středně velkého teamu
•podporu při odborném rozvoji, interní a externí školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
•kanceláře v oblíbené lokalitě KrPole, v dostupnosti MHD, na kole (máme vlastní kolárnu) a parkování v dosahu
•příjemné pracovní prostředí v budově s vlastní kantýnou a skvělé restaurace v blízkém okolí
•občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
•benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Additional info

V případě zájmu zašlete svůj životopis na: Jana.Bednarikova@cleverlance.com

Company

Cleverlance

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Send CV to the company

Reference: #308
Published: 2016-11-08
Location: Brno, Czech Republic

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde