.NET Software Engineer/Developer

Pending review

Location

Praha

Job type

fulltime/parttime/freelancer

Salary

Job description

Vzhledem k rozšiřování svých aktivit hledá Profinit EU vhodné kandidáty/kandidátky na pozici .NET Software Engineer/Developer v oddělení Professional Services pro Českou republiku. K referenčním projektům v této oblasti patří například projekt rozvoje pojišťovacího systému BNP Paribas, platební systém ČSOB (PaySec) nebo tiskový systém pro ČSSZ.

Náplň práce
• Vysoká míra zapojení do analýzy a na návrhu architektury
• Programování, testování a podpora řešení a softwarových systémů
• Vedení týmů a vývojových projektů – v závislosti od dosažených zkušeností a schopností
• Poskytování technických konzultací klientům

Qualification / requirements

Požadujeme
• VŠ technického (informační technologie) zaměření
• Minimálně 3 roky zkušeností s prací na IT projektech v pozicích architekt, programátor pro pozici Senior Developer
• Komunikační a analytické schopnosti
• Pokročilá znalost C# a ASP.NET
• Pokročilá znalost platformy .NET
• Dobrá znalost SQL a databázových systémů (Oracle a MSSQL)
• Znalost WCF, Enterprise Library, LINQ velkou výhodou
• Zkušenost s vývojem SOA řešení a aplikační integrací výhodou
• Znalost anglického jazyka
• Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
• Flexibilní osobnost, výborný/á týmový/á hráč/ka se zodpovědným přístupem k práci

Our offer

Nabízíme
• Zaměstnání v přední softwarové firmě
• Rozmanité projekty především v bankovním, finančním a utility sektoru
• Vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti každého konzultanta
• Možnosti dalšího profesního růstu, kvalitní školení
• Prostor pro vlastní inovace a nápady
• Definovaný proces kariérního růstu
• Zajímavé platové ohodnocení
• Možnosti využití zaměstnaneckých benefitů (sportovní a relaxační aktivity, mobil, týden dovolené navíc, ...)
• Po zapracování a postupu na pozici Experienced Consultant k dispozici firemní vůz i pro soukromé účely
• Příjemné prostředí, atraktivní pracovní prostory, společnost otevřených a schopných lidí

Additional info

Company

Profinit EU

PROFINIT je od roku 1998 významným hráčem na poli application outsourcingu
a information managementu. Úspěšně dodáváme řešení především v oblasti vývoje softwaru na zakázku, datových skladů a business intelligence zákazníkům v Evropě i USA.

Vstupujeme do digitálního věku
Moderní společnosti 21. století jsou stále více závislé na software a datech. Digitální technologie ovlivňují zásadním způsobem firemní výkonnost. Našim klientům proto pomáháme projít složitým procesem digitální transformace, získat náskok před konkurencí a dosáhnout výrazně vyšší výkonnosti.

Klientům poskytujeme komplexní služby od návrhu a optimalizace procesů, business a IT architektury až po finální dodávky ICT řešení. Pracujeme pro více než 50 významných společností z oblastí financí, telekomunikací a státní správy (v České republice jsou to mj. Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Vodafone, O2, ČSOB pojišťovna a řada dalších).

Send CV to the company

Reference: #307
Published: 2016-09-02
Location: Praha

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde